The unnoficial archive of
  ŠKODA MOTORSPORT
  cars

ODDĚLENÍ MOTORSPORTU ŠKODA AUTO POVEDE NOVĚ MICHAL HRABÁNEK

16.04.2007


Vedením oddělení motorsportu společnosti Škoda Auto byl nově pověřen Michal Hrabánek (38). Ve funkci vystřídá dr. Martina Muehlmeiera, který se po třech letech vrací do mateřské společnosti Audi.


Michal Hrabánek již dříve působil v oblasti technického vývoje Škoda Auto, poslední čtyři roky potom v oblasti prodeje a marketingu. Ve své nové pozici vedoucího oddělení motorsportu bude přímo zodpovídat členovi představenstva Škoda Auto pro technický vývoj dr. Eckhardu Scholzovi.


Hlavním úkolem bude vývoj nového vozu Fabia Super 2000 pro automobilové soutěže, jehož studii Škoda Auto představila na nedávném autosalonu v Ženevě. Zároveň byl Michal Hrabánek pověřen úkolem vypracovat budoucí strategii aktivit značky Škoda v oblasti motorsportu.


„Motorsport má své pevné místo v historii značky Škoda, více než sto let závodění hovoří samo za sebe. Zajistit jeho úspěšné pokračování je velká výzva pro mne i všechny mé spolupracovníky. Máme před sebou hodně práce,“ konstatoval nový vedoucí oddělení motorsportu Škoda Auto Michal Hrabánek.
Zdroj: Škoda Auto a. s.
Foto: Škoda Auto a. s.


(c) 2007-2011 Created by :: Jan Šimon :: | Počet přístupů: